Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 687
Saada vihje
Trans läheb mängupausile väga valusa kaotusega (0)
20aastane Svjatoslav Jakovlev on sel hooajal skoori teinud kahel korral.20aastane Svjatoslav Jakovlev on sel hooajal skoori teinud kahel korral. 

Narva Trans suundub kolme nädala pikkusele meistriliiga mängude pausile kriipivalt valusa kaotusega, kui teisipäeva õhtul jäädi teisel lisaminutil 1:2 alla valitsevale meistrile Tallinna Florale. 

 

Trans läks 64. minutil kohtumist juhtima, kui Artjom Škinjovil õnnestus kolme Flora mängija vahelt pall üle oma pea meetri kauguselt väravasse lüüa. Õige pea oli seis aga taas viigiline, ilma et Flora mängijad selleks palju vaeva oleks pidanud nägema. Nurgalöögi ajal ei leidnud Transi väravavaht Aleksei Matrossov oma kaitsjatega üksmeelt, ta tormas väravajoonelt välja, kuid palli ei püüdnud ja see põrkas poolkaitsja Prošini peast oma tühja väravasse.

Kui käis kohtumise teine lisaminut, jäi Matrossov hiljaks väravast väljajooksuga ja pallini esimesena jõudnud Flora poolkaitsja Lepistu lükkas selle võrku. Tasub meenutada, et ka eelmisel hooajal kaotas Trans Florale lisaminuti väravast ja langes seejärel pikaajalisse mõõna.

Nõrk koht väravavaht

Transi president Nikolai Burdakov oli kohtumise tulemusest masendunud. “Oleme viimases neljas kohtumises näidanud, et suudame mängida võrdselt ka meistriliiga tippu kuuluvate meeskondade vastu, aga mis sellest kasu on? Lõpuks kaotame ikkagi rumalate vigade tõttu ja punkte juurde ei saa. Mulle on päris paljud inimesed meeskonna sellise käekäigu pärast kaasa tundnud, kuid sellest pole kahjuks abi,” sõnas ta.

Kui kevadel rääkis Burdakov, et tänavu meeskonnaga liitunud välismängijad pole loodetud taset näidanud, siis nüüdseks on nad tema hinnangul paremini mängima hakanud ja meeskonda sulandunud. “Meie nõrk koht on väravavaht,” tunnistas ta ja lisas, et päris palju punkte on Trans kaotanud just Aleksei Matrossovi eksimuste tõttu.

Burdakov ütles, et otsib praegu meeskonnale uut väravavahti, kuid tõdes samas, et sobiva puuriluku leidmine keset hooaega pole sugugi lihtne. Muid muudatusi koosseisus praegu plaanis teha pole. “Vabu kohti meeskonnas rohkem pole, tahame vaid, et kuus meie vigastatud mängijat nüüd kolmenädalase pausi jooksul taas terveks saaksid,” lausus ta. Flora vastu oli Transil varumeeste pingile panna näiteks vaid kaks väljakumängijat.

Sillamäe sai Rakverest jagu

Teine Ida-Viru klubi Sillamäe Kalev läheb vaheajale võiduga. Esimeses kohtumises pärast peatreener Deniss Ugarovi vallandamist ei tekkinud Kalevil raskusi liiga autsaideri ja puhtalt amatööridest koosneva Rakvere Tarva alistamisega. Esimesel poolajal saatis Jevgeni Kabajev kahel korral palli vastaste väravasse ja teise alguses lisas Aleksandr Volkov veel ühe.

Selle võiduga möödus Kalev ühe punktiga ka Transist ja kerkis seitsmendaks.

Meistriliigas, kus pooled mängud saavad peagi peetud, on Ida-Viru meeskonnad sattunud tabelis koos Paide ja Tartuga rühma, kes heitlevad  5.-8. koha pärast. Pärnu ja Rakvere on seniste mängude põhjal ilmselged autsaiderid, esikolmik on samas juba pikalt ette rebinud ja neile üritab järele jõuda Flora.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 648