Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 687
Saada vihje
Nii Vähk kui Uustalu võitsid Eesti meistrivõistlusel medali (0)
Vane Vähk. MATTI KÄMÄRÄ 

Alutaguse suusaklubi esindavad Vane Vähk ja Aveli Uustalu võitsid laupäeval Otepääl toimunud Eesti noorte meistrivõistlustel klassikasprindis medali vanuseklassis U20.

18aastane Vane Vähk näitas eelsõidus teist aega jäädes Martin Himmale alla kahe sekundiga, kuid edestas samas lähemaid jälitajaid enam kui kuue sekundiga.

Ka finaalis ületas Vähk lõpujoone Himma järel teisena ja teenis selles vanuseklassis oma esimese Eesti meistrvõiistluste medali. Eelsõidus viiedat aega näidanud Kaspar Krauvärk oli finaalis kuues.

18aastane Aveli Uustalu sõitis eelsõidus välja teise aja – Stine-Lise Truu oli temast viis sekundit kiirem, kuid kolmanda ajaga edasi pääsenud Teiloora Ojastet edestas Uustalu enam kui kahe sekundiga. Finaalis oli Truu järel teine Ojaste ning Uustalu saagiks jäi pronks.

Aveli Uustalu jaoks oli see sel hooajal teiseks pronksmedaliks Eesti meistrivõistlustele vanuseklassis U20. Eelmise aasta lõpus tuli ta kolnaandaks 15 km klassika ühisstardist sõidus.

Alutaguse suusatajatest jäi napilt medalist ilma Stivert Pulk, kes sai U16 klassis neljanda koha. Võrreldes eelsõiduga tõusis ta ühe koha võrra. Mario Kivil oli samas vanuseklassi kümnes.

U18 klassis sai Järve spordiklubi esindav Raiko Jool 12. koha.

Pühapäeval selguvad Eesti noortemeistrid vabastiilis eraldistardist sõitudes.

 

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 648