Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 687
Saada vihje
Ida-Viru meeskonnad tegid Emajõe-linna ülikoolidele tuule alla (0)
Sel pildil madistavad Ida-Viru meeskonnad omavahel. Sel nädalal kasvatasid nad mõlemad oma võiduarvet alistades Tartumaa meeskonnad. MATTI KÄMÄRÄ 

Reinar Halliku Korvpallikool/Evpertline sai Eesti teises liigas alanud aasta esimeses mängus Tartumaal Ülenurmes  väärt 62:60 võidu Eesti Maaülikooli/Ülenurme üle. See võit tagab suure tõenäosuega Alutaguse meeskonnale alagrupist edasipääsu veerandfinaali.

Tasavägiselt kulgenud mäng kippus Alutaguse meeskonna jaoks käest libisema, kui kolm minutit enne lõppu jäädi kuue punktiga taha 54:60. Tänu tugevale kaitsemängule ei lastud vastasel aga visata enam ühtegi punkti. Samal ajal tegid  kogenud Ülar Sala ja Markus Laanemets võiduks vajalikud korvid ära.

33 sekundit enne lõpuvilet viigistas Laanemets vabavisetest seisu ja neli sekundit temalt tuli ka võiduvise Artur Saariste söödust. Laanemetsa kontole jäi selles mängus 20 punkti ja 12 lauapalli. Ülar Sala tõi  18 punkti ja võttis 15 lauapalli. Salal oli ka oma meeskonna parim efektiivsuse koefitsent – 27.

Alutagusel on nüüd üheksast mängust kuus võitu, mis annab alagrupis kaheksa meeskonna seas kolmanda koha. Pidada on jäänud veel viis alagrupimängu. Kolmapäeval, 16. jaanuaril kell 19 võõrustatakse Iisaku kodusaalis Narvat.

Võidukat hoogu hoidis uuel aastal ka Ida alagrupi kindel liider HITO/BC Karjamaa, kes alistas neljapäeval võõrsil 87:75  Tartu Ülikool/Kuremaa. Meeskonna, kellelt on tänavusel hooajal seni tulnud vastu võtta ainus kaotus.

Et tegu on HIITO/Karjamaa jaoks ebmugava vastasega ilmnes ka seekord – vaheajale mindi neljapunktises kaotusseisus. Kolmandal veerandil pöörati aga mängu käik enda kasuks ja viiimasel veerandil hoiti kindlalt eduseisu.

HITO/Karjamaale tõi parimana 24 punkti Urmet Roosimägi. Tal oli ka oma meeskonna parim efektiivsuse koefitsent. Detsembris kogu alagrupi  parimaks mängijaks valitud Margo Tali hiilgas seekord resultatiivsete söötudega. Neid kogunes tema arvele koguni 13.

HITO/Karjamaal on kümnest mängust üheksa võitu. Reedel, 19. jaanuaril kell 20 on Jõhvi spordihallis oodata põnevat mängu Võrumaaga, kes on alagrupis teisel kohal.

 

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 648