Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 687
Saada vihje
Iisaku läks jõuluvaheajale võiduga (0)
Markus Laanemets (nr 21) tõi viimases võidumängus Iisaku meeskonnale 26punkti. MATTI KÄMÄRÄ

Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline alistas Eesti korvpalli teises liigas selle aasta viimases mängus lähikonkurent Tartu Terminal Oili 86:72.

Kui hiljuti Tartus toimunud tasavägises mängus jäi Iisaku ühe punktiga alla, siis nüüdses kodumängus haarati avaminutitest peale ohjad ja avaveerandi lõpuks juhtis Reinar Halliku meeskond kümne punktiga 22:12. Poolajaks jõudis Tartu küll vaid ühe punkti kaugusele, kuid kolmandal veerandil sai Iisaku taas kindlama edu ja hoidis seda mängu lõpuni.

Iisaku meeskonna parim oli seekord taas Markus Laanemets, kelle arvele jäi 26 punkti ja efektiivuse näitaja  oli 28.  Seekordses mängus olidki põhitegijad kogenumad mängijad – Ülar Sala viskas 16, Jaanus Pärnpuu  14 ja vigastusest tasapisi taastuv Andrus Lehismets 10 punkti ning andis kuus resultatiivset söötu.

Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline on kaheksast mängust võitnud viis ja asub kaheksa meeskonnaga Ida alagrupis praegu neljandal kohal, mis tagab viimasena koha veerandfinaali.

Reedel sai oma teise võidu BC Narva, kes alistas seni võiduta alagrupi autsaideri Valga kutseõppekeskuse 117:78

Narva on kahe võidu ja viie kaotusega seitsmendal kohal. Alagrupi liider on HITO/BC Karjamaa, kes on võitnud üheksast mängust kaheksa.

Teises liiga Ida alagrupi mängudes on nüüd ligemale kolm nädalat kestev jõulu- ja aastavahetuse vaheaeg.

• This field is for validation purposes and should be left unchanged.