Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 687
Saada vihje
Alutaguse suusaklubi võitis veel ühe medali, seekord Danny-Rocco Anton (0)
Danny-Rocco Anton. MATTI KÄMÄRÄ 

Kui viimastel aastatel on Eesti noorte meistrivõistlustel murdmaasuusatamises Alutaguse suusaklubile medaleid võitnud ikka Vane Vähk ja Aveli Uustalu, siis pühapäeval Otepääl sõidetud 10 km vabastiilis eraldistardist sõidus üllatas kolmanda kohaga Danny-Rocco Anton vanuseklassis U18.

Danny-Rocco Anton läbis 10 km ajaga 29.13,8. Ta oli kolmandal kohal juba poolel maal, kuid edu lähima jälitaja ees oli siis vaid kaks sekundit. Distantsi lõpuosas suutis ta aga edu kasvatada 16 sekundile ja võitis kindlalt pronksi. Eesti meistriks tulnud Aleksander Tamm oli Antonist 52 sekundit kiirem.

Hea sõidu tegi ka Danny-Rocco kaksikvend Allain-Marco, kes sai kaheksanda koha olles vennast aeglasem vaid 35 sekundit.

Laupäeval vanuseklassis U20 sprindis pronksi võitnud Aveli Uustalu jäi pühapäeval 5 km uisustiilis eraldistardist sõidus napilt esimesena medalita. Pronksist lahutas vaid 1,4  sekundit.

Noormeeste samas vanuseklassis laupäeval sprindis hõbeda võitnud Vane Vähk oli 10 km rajal pühapäeval seitsmes oma klubikaaslase Kaspar Krauvärgi ees. Tähelepanuväärne, et nii nende lõpuajad kui nooremas vanuseklassis pronksi võitnud Antoni lõpuajad mahtusid 11 sekundi sisse.

Poiste U16 vanuseklassi sai Mario Kivil 9. ja Stivert Pulk 13. koha.

Alutaguse suusaklubi jaoks oli Otepääl Eesti noorte meistrivõistlustel hea nädalavahetus: võideti kolm medalit – ühe hõbeda ja kaks pronksi ning lisaks tuli ka kaks neljandat kohta. Lisaks sõitis Kaivo-Mart Kangro vanuseklassis U23 oli laupäeval sprindi eelsõidus kuue osaleja seas välja kolmanda aja. Tegu oli katsevõistlusega, kus medaleid ei jagatud.

Treener Timo Juursalu teatel arvati Vane Vähk ja Aveli Uustalu Eesti koondisesse 20. jaanuaril Soomes Lahtis algavatele juunioride maailmameistrivõistlustele. Danny-Rocco Anton tagas aga hea võistlusega pääsu Põhjamaade noorte meistrivõistlustele, mis toimuvad jaanuari viimasel nädalavahetusel Otepääl. Kaivo-Mart Kangro osaleb aga sel nädalavahetusel Otepääl toimuval täiskasvanute maailma karika etapil.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 648