Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 687
Saada vihje
Millal toimub Meistrite Liiga kaheksandikfinaali pääsejate loosimine? (0)

UEFA

SISUTURUNDUS

Meistrite Liiga kaheksandikfinaali pääsejate loosimine toimub 11. detsembril. 

Meistrite Liiga valikmängudesse jäänud ühe võistlusvooru puhul vaatame üle kõik olulised üksikasjad enne kaheksandikfinaali pääsejate loosimist.

Chelsea, Manchester City ja Tottenham on taganud oma kohad Euroopa meistrivõistluste väljalangemisfaasis, samas kui Manchester United ja Liverpool loodavad nendega ühineda kuuendal matšipäeval.

United juhib A-alagruppi kolme punktiga ja teisipäeval koduväljakul Moskva CSKA vastu vajatakse ainult viiki, et tagada parim koht, samas kui Liverpool on eelispositsioonis E-alagrupi võitmiseks, kui kolmapäeval võetakse vastu Moskva Spartak.

Siinkohal käime läbi teie kalendrile olulistest kuupäevadest ja vaatame, kuidas loosimine kulgeb…

Millal toimub kaheksandikfinaali pääsejate loosimine?

Meistrite Liiga kaheksandikfinaali pääsejate loosimine toimub Nyonis esmaspäeval, 11. detsembril kl 11.00 GMT.

Kuidas loosimine kulgeb?

Loosimine koosneb kahest voorust – üks sisaldab alagrupi võitjaid ja teine teise koha meeskondi.

Tottenham saavutas oma alagrupis esikoha valitseva meistri Real Madridi ees

Loosimisel on kaks tingimust. Ühtegi klubi ei saa loosida meeskonna vastu, kellega nad mängisid oma alagrupis, ega oma jalgpalliliidu liikme vastu.

Alagrupi võitjad kohtuvad esimeses matšis mujal, mis toimub 13./14. veebruaril ja 20./21. veebruaril, enne kui mängitakse teine matš koduväljakul 6.-7. märtsil või 13.-14. märtsil.

Kes on kaheksandikfinaali pääsejad?

Barcelona, Besiktas, Manchester City ja Tottenham on seal alagrupi võitjatena, samas kui Müncheni Bayern, Chelsea, Paris St-Germain on samuti kvalifitseerunud ja võivad siiski oma alagruppi juhtima asuda. Real Madrid lõpetab kindlalt teisena.

Kes võivad jõuda kaheksandikfinaali pääsejate hulka?

Nagu juba nimetatud, on Liverpoolil ja Man Unitedil hea võimalus kvalifitseeruda, ent Celticu lootused on kustunud. Selle asemel suunavad Šotimaa meistrid oma tähelepanu kolmanda koha saavutamisele ja kohale pretendeerimisele Euroopa Liigas pärast jõule.

Spordiennustused prognoosivad, et Koos Liverpooli ja  Man Unitediga pääsevad eeldatavalt kaheksandikfinaali: Atletico Madrid, Basel, Moskva CSKA, Juventus, Leipzig, Napoli, Porto, Roma, Sevilla, Donetski Šahtar, Moskva Spartak, Sporting.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 648