Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 687
Saada vihje
Kalev ronib kuristikust välja, Trans vajub sügavamale (0)
Reedel Lilleküla staadionil toimunud kohtumise kangelaseks sai Sillamäe meeskonna kapten ja väravavaht Mihhail Starodubtsev, kes päästis oma meeskonna, tõrjudes 9 minutit enne normaalaja lõppu penalti. Reedel Lilleküla staadionil toimunud kohtumise kangelaseks sai Sillamäe meeskonna kapten ja väravavaht Mihhail Starodubtsev, kes päästis oma meeskonna, tõrjudes 9 minutit enne normaalaja lõppu penalti.

Kui Sillamäe Kalev on hooaja alguse tagasilöökidest toibumas ja tegi selle kinnituseks reede õhtul valitseva meistri Tallinna Floraga Lilleküla staadionil 0:0 viigi, siis Narva Trans on vajumas varasemast veelgi sügavamasse kuristikku, mida iseloomustab 0:6 lüüasaamine Nõmme Kaljult.

Pärast seda, kui Sillamäe Kalev kaotas Tartus tänavuse hooaja suurimale üllatajale Tammekale 0:4, on meeskond teinud kaks võitluslikku viiki meistritiitli favoriitide Tallinna Infoneti ja Tallinna Floraga.

Kabajev on tagasi

Läinud reedel Tallinnas toimunud kohtumises oli teenitud viigipunkti kõrval Sillamäe jaoks tähtis sündmus väravakütt Jevgeni Kabajevi platsile naasmine pärast pikka vigastuspausi.

Kohe pärast vaheaega mängu sekkunud Kabajev näitas, et väravajanu pole vigastuse ravimise käigus kuhugi kadunud, ja tal õnnestus mitmel korral Flora kaitsjad üle mängida. Korra pääses ta isegi väravavahiga silmitsi, kuid terava nurga alt tehtud löögile sai Flora puurivaht Richard Aland napilt jala vahele.

Kriitiline hetk saabus Sillamäe jaoks kümme minutit enne kohtumise lõppu, kui kohtunik määras penalti olukorra eest, kui karistusalas tabas pall Sillamäe kaitsja õlga. Kalevi päästeingliks osutus väravavaht Mihhail Starodubtsev, kes tõrjus Markus Jürgensoni 11 meetri märgilt teele saadetud palli.

Sillamäe Kalevi president Aleksandr Starodubtsev ütles, et viimased kohtumised on andnud meeskonnale enesekindlust. “Mul on hea meel, et pärast suurt kaotust Tartus ei lasknud meeskond pead norgu, vaid hakkas võitlema. Nüüd on meil ka Ženja Kabajev tagasi ning olen kindel, et õige pea hakkab ta lööma palju väravaid. Ka teised meie vigastatud on taas rivis. Selle meeskonnaga oleme suutelised sekkuma medaliheitlusesse. Oleme küll hooaja alguses punkte kaotanud, kuid õnneks ei jää me liidritest väga palju maha,” sõnas ta.

Trans jätkuvalt sügavas mõõnas

Sillamäe Kalev on küll 7 punktiga tabeli seitsmendal real, ent liidrikohal olevast Nõmme Kaljust ollakse praegu maas 9 punkti.

Aina paremasse hoogu minev Nõmme Kalju nuhtles laupäeval 6:0 Narva Transi, kel ei õnnestu sel aastal kuidagi oma mängu käima saada. Narvalased tegid nagu mitmes eelnevaski mängus kaitses jämedaid vigu ning poolajavileks oli pall juba kolm korda käinud nende väravas ja mängu saatus otsustatud.

Trans on kogunud seitsme mänguga kõigest neli punkti ja asub kaheksandal kohal. Ida-Viru klubide kesist hooaja algust ilmestab selgelt tõsiasi, et Kalev ja Trans on kahe peale 14 mängust võitnud vaid ühe. See juhtus 12. märtsil, kui Kalev sai 4:1 jagu Pärnu linnameeskonnast. Narva Transil on viimasest võidust Eesti meistriliigas möödas aga juba üle poole aasta.

• This field is for validation purposes and should be left unchanged.