Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 687
Saada vihje
Hallikul ei õnnestunud Tarvast maha murda (0)

Väike-Maarjas toimuval Eesti teise liiga finaalturniiri poolfinaalis kaotas Reinar Halliku Korvpallikool/SK Jõhvi reede õhtul  Rakvere Tarvasele 69:87.

Halliku meeskond suutis teise liiga favoriidi vastu pinget mängus hoida viimase veerandi esimeste minutiteni, mil Tarvas läks otsustavalt oma teed. Poolaja võitis Tarvas kuue punktiga ja viimase veerandi eel oli eduseis  kümme punkti.

Ida-Viru meeskonnas oli seekord kohtumise parim Ülar Sala, kes tõi 22 punkti ja võttis 7 lauapalli. Üle 30 minuti platsil olnud Reinar Halliku arvele jäi seekord 17 punkti. Kuuest kolmepunktiviskest tabas ta kaks. Andrus Lehismets tõi 11 punkti.

Rakvere Tarvase poolel säras kõigest 18aastane Ander Talu, kes viskas 25 punkti.

Laupäeval kell 12.30 kohtub Halliku meeskond teise liiga pronksimängus, kes BC Viljandiga, kes kaotas poolfinaalis 80:88 Tallinna Kalev/TLÜ duubelmeeskonnale. Kohtumise kannab otse üle Delfi TV.

• This field is for validation purposes and should be left unchanged.