Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 687
Saada vihje
VAATA: Ansambli AER plaadi “Ingel ja vanaema” esitluskontsert (0)
Ansanbli AER plaadi “Ingel ja vanaema” esitluskontserdil Jõhvi raamatukogus. MATTI KÄMRÄ 

Ansambel AER andis välja oma esimese plaadi “Ingel ja vanaema”, mille esitluskontsert toimus reede õhtul Jõhvi raamatukogus.

Ida-Viru levimuusika kroonik Arthur Seppern tõdes, et selle sündmuse erakordsust näitab see, et neid Ida-Virumaa  ansambleid, kes on  andnud välja omaloominguga plaadi, on läbi aefade olnud alla kümne.

Enamiku plaadil olevatest lugudest on kirjutanud Põhjaranniku tegevtoimetaja Erik Kalda. Peale tema kuuluvad bändi veel riigikogusse kuuluv Aivar Surva ja ettevõtja Raino Erlich. Plaadi esitluskontserdil esinesid külalistena ka Jaak Saar kitarril, Urmas Rätsep sakofonil ja Paul Kesküla löökpillidel.

Jõhvi raamatukogus toimunud kontserdi võttis videosse Venda Vinni.

VAATA: Amsambli AER kontsert Jõhvi raamatukogus 7. detsembril.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 648