Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 687
Saada vihje
Sillamäe Kalev viigistas Spliti Hajdukiga 1:1 (0)
Sillamäe Kalevi jalgpallimeeskonna  kohtumine  Horvaatia klubi Spliti Hajdukiga lõppes viigiga 1:1.Sillamäe Kalevi jalgpallimeeskonna kohtumine Horvaatia klubi Spliti Hajdukiga lõppes viigiga 1:1.

Sillamäe Kalevi jalgpallimeeskond viigistas neljapäeva õhtul Rakvere staadionil peetud eurosarja kohtumises Horvaatia klubi Spliti Hajduk 1:1, kirjutab Ida-Virumaa spordiportaal www.sportiv.ee.

Horvaadid alustasid mängu võidujanulisemalt ja juba kuuendal minutil läksid nad Mijo Caktaše löödud väravast juhtima 1:0.Külalised jätkasid surumist, kuid mida aeg edasi, seda teravamaks muutusid ka sillamäelaste rünnakud, kes peavad euromängudes leppima välismängudega, sest ükski Ida-Virumaa staadion euromängudeks ei kõlba. 40. minutil eksisid külalised keskringi lähistel ja vasakult äärelt tehtud tsenterduse lõi peaga väravasse Kalevi ukrainlasest leegionär Kõrõlo Siliš. 1:1 avapoolaeg lõppeski.Teisel poolajal enam väravaid ei löödud, kuigi nüüd olid juba enamuse ajast rünnakul sillamäelased. Horvaadid päästis kaotusest nende väravaht, kes tegi mitu head tõrjet. Silma torkasid ka külaliste kuulsad fännid, kes suutsid mängu lõpus tõrvikutega põlema panna Rakvere staadioni tribüüni. Suuremaks tulekahjuks õnneks siiski ei läinud.Korduskohtumine peetakse nädala pärast Horvaatias. Paraku ei saa selgi korral Hajduk oma kodumurul mängida, sest seal toimub parajasti muusikafestival. Mäng toimub 9. juulil Splitist 18 kilomeetri kaugusel Dugopoljes.

Sillamäe Kalevile on järgmisesse ringi pääsuks vaja vähemalt üheväravalist võitu. Horvaadid viib edasi võit ja 0:0 viik. 1:1 viigi puhul mängitakse lisaaeg ja lüüakse vajadusel penalteid. Kõik viigid alates seisust 2:2 viiks edasi Kalevi.

Teisedki neljapäeval eurosarjas võistlustules olnud Eesti klubid olid edukad. Tallinna FC Flora alistas Makedoonia klubi FK Rabotnicki 1:0 ja Nõmme Kalju oli Kasahstanis sama tulemusega parem Aktobe meeskonnast. Kolmapäeval mängis Tallinna FC Levadia Põhja-Iirimaal UEFA meistrite liiga mängus 0:0 viiki FC Crusadersiga.Enne korduskohtumisi peavad Eesti klubid oma 17. vooru mängu Eesti meistriliigas, kusjuures Ida-Virumaal saab neljast Eesti Euroopas mängivast klubist näha eelolevatel päevadel kaht. Tallinna FC Levadia kohtub laupäeval kell 20 Narva Kreenholmi staadionil Narva Transiga ja esmaspäeval mängivad kell 19 Sillamäe Kalevi staadionil Sillamäe Kalev ja Viljandi Tulevik.

• This field is for validation purposes and should be left unchanged.