Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 687
Saada vihje
Reinar Halliku meeskond kaotas veerandfinaali avamängu ühe punktiga (0)

Reinar Halliku Korvpallikool/SK Jõhvi kaotas neljapäeva õhtul võõrsil toimunud korvpalli Eesti teise liiga veerandfinaali avamängus Tallinna TTÜ duubelmeeskonnale 86:87.

Äärmiselt tasavägiselt kulgenud kohtumises oli Halliku meeskond pidevalt tagaajaja rollis. 58 sekundit enne kohtumise lõppu õnnestus supermängu teinud Andrus Lehismetsal seis viigistada 82:82. 10 sekundit enne lõpuvilet sai ühe-punktilisse kaotusseisu jäänud Halliku meeskond veel võimaluse rünnakule minna, ent võidukorvi visata ei õnnestunud.

Andrus Lehismets viskas kohtumise parimana 29 punkti, neist suurema osa teisel poolajal. Tema arvele jäi ka 7 resultatiivset söötu ja 6 lauapalli. Reinar Halliku kontole jäi seekord 13 punkti, 12 lauapalli ja 3 resultatiivset söötu. Ülar Sala viskas 11 punkti ja võttis 6 lauapalli.

Veerandfinaalseeriat mängitakse kahe võiduni. Järgmine kohtumine on eelseisval neljapäeval, 29. märtsil, Jõhvi spordihallis.

• This field is for validation purposes and should be left unchanged.