Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 687
Saada vihje
VIDEO Boamadu koondas uue loo videosse Ida-Viru põnevad paigad (0)
Ansambel Boamadu tänavu suvel loomingulises laagris Rannapungerjal. MATTI KÄMÄRÄ 

2000. aastal Toila koolibändina alustanud ansambel Boamadu lasi reedel ringlusesse äsjavalminud uue video loole “Hüljatud“.

VAATA VIDEOT: BOAMADU “Hüljatud”

Tänavu suvel Põhjarannnikule antud intervjuus rääkis bändi liige Roger Erikson, et selle loo autor  on üks Boamao asutajaliige, trummar Margus Randmäe.  “Aga see oli hoopis kantri võtmes kirjutatud ja natukene uimane lugu. Kui Veli [Rooger] väga oskuslikult sobitas ühele kodus väljamõeldud rokikäigule need sõnad peale, siis tuli sellest päris hoogne rokilugu. Andsime ka autorile kuulata ja tema aktsepteeris, et eks see vana lugu oligi liiga uimane…,” rääkis Erikson.

Peeter Priks lisas, et tegu on looga, kus hingamispausi pole mitte kellelgi. “Täielik punk-sport-rokk,” lubas ta.

Roger Eriksoni poolt filmitud video võttepaikadeks olid: Päite pank, Toila muul, Toila pargi pääsupesa, Aa rand, Rannapungerja tuletorn, Sirgala küla, Aluoja juga ja  Sinivoore mägi. Video monteeris kokku Poolusfilm.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 648