Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 687
Saada vihje
Reinar Halliku meeskond võitis otsustava mängu ja pääses poolfinaali (0)

Reinar Halliku Korvpallikool/SK Jõhvi alistas kolmapäeva õhtul Eesti korvpalli teise liiga otsustavas veerandfinaalkohtumises Tallinnas TTÜ duubelmeeskonna 76:67 ja pääses nelja tugevama hulka.

Halliku meeskond võitis  veerandfinaalseeria mängudega 2:1. Avakohtumine Tallinnas kaotati ühe punktiga, Jõhvis peetud teises mängus saadud kindla võiduga viigistati seeria.

Ida-Viru esindusmeeskond asus otsustavat kohtumist juhtima esimese veerandi keskpaigas ja suutis eduseisu hoida kohtumise lõpuni, kuigi kogu kohtumine kulges tasavägiselt.

Viimast veerandit alustas Halliku meeskond kümnepunktilise eduga, ent vähem kui viie minutiga sulas see kõigest kahele punktile. Siis tabas Reinar Hallik järjest kaks kolmepunktiviset, millele Andrus Lehismets lisas veel kaks punkti. Kolm minutit enne normaalaja lõppu oligi otsustav murrang sündinud ja Ida-Viru meeskond  9 punktiga ette rebinud. Seda edu enam käest ei antud ja viimase naela vastaste kirstu lõi 24 sekundit enne lõpuvilet eelmise mängu kangelase Markus Laanemetsa tabav  kahepunktivise.

Võitjatele tõid Urmet Roosimägi 17, Reinar Hallik 15 ja Andrus Lehismets 14 punkti. Hallik võttis ka 8 lauapalli ja andis koguni 6 resultatiivset söötu. 8 lauapalli kogunes ka Ülar Sala arvele.

13. ja 14. aprillil toimuva finaalturniiri poolfinaalis läheb Halliku meeskond vastamisi Rakvere Tarvasega.

• This field is for validation purposes and should be left unchanged.