Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 687
Saada vihje
Kohtla-Järve vutipoiss lõi Eesti koondise võiduvärava (0)
Erik Kruglov. ANDREI ŠKALETA

Kohtla-Järve JK Järve kasvandik 16aastane Erik Kruglov lõi Taanis toimunud U17 jalgpallikoondiste Euroopa meistrivõistluste valikturniiril värava, mis tõi Eestile 1:0 võidu Gruusia üle.

Eesti U17 koondises kapteni rollis olev Kruglov tegi skoori kohtumise 27. minutil, mil Eestil oli kasutada nurgalöök.

Eesti sai tänu võidule Gruusia üle neljast koondisest kuuluvas valikgrupis kolmanda koha. Grupi võitnud Taanile kaotas Eesti 2:5 ja Venemaale 0:6, kuigi esimene poolaeg lõppes viigiga. Erik Kruglov oli kõigis kolmes kohtumises platsil 90 minutit.

Eesti U17 koondise eest  on Kruglov pidanud 15 mängu ja löönud kolm väravat. Oma koduklubi JK Järve eest on ta Eesti täiskasvanute esiliigas B-tasandil teinud sel aastal kaasa 28 mängus ja löönud ühe värava.

• This field is for validation purposes and should be left unchanged.