Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 687
Saada vihje
Kohtla-Järve naised purustasid Peterburi tankistid, aga pantrite vastu ei saanud (0)
Kohtla-Järve Everesti naiskond Peterburis toimuval turniiril.

Kohtla-Järve Everesti hokinaiskond alustas laupäeva hommikul amatööride turniiri Peterburis sealse naiskonna “Tankistki” purustamisega 10:0.

Kohtumine pöörati oma kasuks esimese kolmandiku teises pooles, mil kuue minuti jooksul saadeti litter viiel korral vastaste väravasse. Võitjate kasuks viskasid Maria Disko 4, Anna Dubkova 3, Anna Fedjajeva 2 ja Kairiin Jõemets ühe värava.

Turniiri teises mängus jäi Everest 1:5 alla Peterburi Pantritele. Tasavägiselt kulgenud mängus oli seis veel pärast teist kolmandikku 1:2.

Eesti naiste meistrivõistlustel liidrikohal olevat Everesti naiskonnas mängivad Venemaa turniiril ka mitmed Tartu ja Tallinna naiskondade mängijad.

Amatöörklubidele mõeldud Venemaa naiste hokiliiga Amatsoonide divisjonis osaleb sel hooajal 26 naiskonda. Kohtla-Järve Everest on seal ainus mitte-Venemaa klubi. Sel  nädalavahetusel toimuval turniiril peab Everest kokku neli mängu.

• This field is for validation purposes and should be left unchanged.