Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 687
Saada vihje
Kohtla-Järve jalgpallimeeskond tagas koha üleminekumängudele (0)
JK Järve mängijad pärast 5:0 lõppenud võitu Vändra üle. Brasiilanne Sousa Lellis (nr 10) lõi võidumängus kaks väravat. MATTI KÄMÄRÄ

Kohtla-Järve JK Järve võitis laupäeval kodustaadionil Eesti jalgpalli esiliiga B-tasandi eelviimases voorus Vändra Vaprust 5:0 ja kindlustas endale kolmanda koha ning võimaluse pidada üleminekumänge tõusmiseks esiliigasse, kus mängivad Eesti tugevuselt teise kümne meeskonnad.

JK Järve jaoks tähtsas mängus avas  15. minutil skoori brasiillane Yuri Sousa Lima Lellis. Poolaja lõpus käis pall lühikese aja jooksul veel kolm korda Vändra väravas. Skoori tegid Raivo Saar, veelkord Lellis ja penaltist Aleksandr Ivanjušin. Kohtumise viimane värav sündis kaks minutit enne lõpuvilet, kui vastaste väravavahiga jäid silmitsi koguni kaks Järve mängijat. Richard Tohver lükkas söödu Sergei Popovile, kes lükkas palli väravasse.

Üleminekumängude vastane JK Järvel veel lahtine. Selleks võivad saada esiliiga tagumises pooles olevad Tartu meeskonnad Santos ja Welco või Tallinna Kalevi U21 meeskond.

JK Järve mängijate riietusruumis valitsenud võidujärgset meeleolu näeb sellest videolõigust.

• This field is for validation purposes and should be left unchanged.