Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 687
Saada vihje
HITO/Karjamaa võitis jälle (0)
Veiko Simm oli reedeses võidumängus üks paremaid skooritegijaid, lauavõitlejaid ja sööduandjaid. MATTI KÄMÄRÄ

HITO/Karjamaa võitude jada Eesti korvpalli teises liigas jätkus reede õhtul Jõhvi spordihallis kui Eesti Maaülikool/Ülenurme alistati 101:73.

Suureskooriline  tulemus ei tähenda sugugi, et see võit oleks kergelt tulnud. Avapoolajal ei saanud  HITO/Karjamaa oma mängu sugugi klappima ja oli kogu aeg tagaajaja rollis. Vaheajale minnes oli kodumeeskond taga 35:43.

Murrang sündis kolmanda veerandi keskel, mil Ida-Viru meeskond tegi 11:2 spurdi. Viimane veerand algas juba HITO/Karjamaa 8punkilises eduseisus. Kui vastastel esimeste minutitega seda vahet vähendada ei õnnestunud, viskasid nad püssi põõsasse ja viimane veerand kujunes kodumeeskonna viskekontserdiks.

HITO/Karjamaa suurim skooritegija oli seekord 27 punktiga Jarko Kool. Parim efektiivsuse näitaja – 40, oli Veiko Simmil, kes viskas  21 punkti, võttis 9 lauapalli ja andis 6 resultatiivset söötu. Simm tabamustest läks HITO/Karjamaa ka kohtumise pöördepunktiks osutunud kolmanda veerandi keskel kohtumist juhtima. Eelmise võidumängu kangelane Karel Laanemets viskas 15 ja Taniel Šapovalov 14 punkti.

HITO/Karjamaal  on Ida alagrupi kindla liidrina  nüüd seitse võitu kaheksast mängust. Pühapäeval kell 17 kohtub HITO/Karjamaa võõrsil Narvaga, kel neljast mängust vaid üks võit. Nende esimene kohtumine Jõhvis oli tasavägine ja lõppes HITO/Karjamaa kahepunktilise võiduga.

• This field is for validation purposes and should be left unchanged.