Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt1864/domeenid/www.pohjarannik.ee/arhiivpr/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 687
Saada vihje
HITO/Karjamaa alistas Tartus tulises mängus lähikonkurendi (0)
Karel Laanemets oli võidumängus Tartu üle HITO/Karjamaa parim skooritegija 18 punktiga ja temalt tuli ka otsustav tabav kolmepunktivise 32 sekundit enne mängu lõppu. MATTI KÄMÄRÄ

HITO/Karjamaa võitis kolmapäeva õhtul Tartus toimunud põnevas kohtumises ühte lähikonkurenti – Terminal Oili meeskonda 89:85 ja kindlustas liidrikohta Eesti teise liiga Ida alagrupis.

Jõhvi meeskond jäi avaveerandi lõpuks 12 punkiga taha, kuid suutis esimese poolaja lõpuks seisu tasakaalustada. Viimane veerand algas HITO/Karjamaa juhtimisel 65:61, kuid pinge püsis kogu viimase kümne minuti jooksul. Kui mängida jä alla seitsme minuti rebis Ida-Viru meeskond edu 9 punktile, ent veidi enam kui kolme minutiga viigistas Tartu seisu.

Lõpus pööras HITO/Karjamaa mängu siiski oma kasuks. Otsustavaks sai Karel Laanemetsa tabav kolmepunktivise 32 sekundit enne lõpuvilet. 18aastane noormees oligi 18 punktiga selles mängus Jõhvi meeskonna suurim skooritegija.

Margo Tali kontole jäi seekord 15 punkti ja koguni 9 resultatiivset söötu. Korvi all tegi kõva tööd Edvard Trumm, kes võttis 16 lauapalli ja viskas 13 punkti. Sama palju punkte sai kirja ka Henry Tammann, kes noppis ka 10 lauapalli.

Terminal Oili jaoks oli see kolme senise võidu kõrval esimeseks kaotuseks. HITO/Karjamaa on alagrupi liider kuue võiduga seitsmest mängust. Võrumaal on seitsmest mängust viis võitu. Kolmapäeva õhtul tuuseldas Võrumaa Narvat skooriga 104:62. Narvalaste mäng lagunes juba esimesel poolajal, mis kaotati 25 punktiga.

Selle reede õhtul kell 20 mängib HITO/Karjamaa üle pika aja ka koduses Jõhvi spordihallis. Vastu tuleb Eesti Maaülikool/Ülenurme, kel kuuest mängust kolm võitu.

• This field is for validation purposes and should be left unchanged.